również synonim


Słowa i wyrażenia podobne do słowa również. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa również: również był. Słownik synonimów słowa również. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa również znajduje się łącznie 30 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 6 różnych grup znaczeniowych.

W naszym słowniku synonimów dla słowa również istnieje 30 wyrazów bliskoznacznych. Synonimy te podzielone zostały na 6 grup znaczeniowych. Tagi dla synonimów słowa również: inne określenia słowa również, synonimy słowa również, synonimy wyrazu również, inaczej również, wyrazy bliskoznaczne słowa również.

Synonim.pl to internetowy słownik synonimów języka polskiego, który na bieżąco aktualizujemy i uzupełniamy. W naszej bazie znajdziesz wyrazy bliskoznaczne do wielu polskich słów i zwrotów. Podajemy nie tylko same synonimy - dzieląc je na grupy znaczeniowe - ale także antonimy i praktyczne przykłady, które obrazują, w jaki sposób można użyć w tekście konkretnego synonimu.

Zobacz synonimy słowa również w najlepszym słowniku synonimów języka polskiego. Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.

Część TRZECIA odcinka z 2021/9/6. Link do cz. 1: https://www.youtube.com/watch?v=FppmW2sDtVc&list=PLyQVWjHjTJigMpdCSLd3CDFsAbKaRLPmZLink do cz. 2: https://ww...

Znaczenia słowa również Słówko "również" jest to partykuła, która pozwala na włączenie do większego zbioru jeszcze jakiegoś dodatkowego elementu. Dzięki niej można zakomunikować, że przedstawiony element także można włączyć do tego zbioru - posiada bowiem te same cechy , co przedstawione wcześniej kwestie , osoby czy rzeczy .

Sprawdź synonimy do słowa - również - w największej bazie synonimów i słów bliskoznacznych. Synonimy dla również to: i, oraz, chociażby, dodatkowo, też ...

Zobacz synonim również - wszystkie synonimy pasujące do tego słowa to 15. Dowiedz się jak inaczej nazwać słowo również. Słownik synonimów języka polskiego.

Find all the synonyms and alternative words for również at Synonyms.com, the largest free online thesaurus, antonyms, definitions and translations resource on the web. ... This thesaurus page is about all possible synonyms, equivalent, same meaning and similar words for the term również. Did you actually mean roomie or reunion?

"Pollyanna, to również synonim osoby pogodnej, radosnej, z optymizmem podchodzącej do życia. Szukającej w każdej (szczególnie z pozoru nieprzyjemnej) osobie, rzeczy i sytuacji jej (czasami głęboko...

About również synonim

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly