Porady dotyczące pielęgnacji włosów które każdy może śledzić

Porady Dotyczące Pielęgnacji Włosów, Które Każdy Może śledzić

Wiedząc, jak prawidłowo dążyć do włosów może być trudne do zrobienia. Z tym wszystkim, co słyszysz o odpowiednich technik pielęgnacji włosów można pozostawić mylić, co należy zrobić, aby zarządzać włosy. Jeśli chcesz kilka wskazówek pielęgnacji włosów, ten artykuł jest miejscem dla Ciebie.

Poręczną wskazówką, aby zostawić ci włosy, które nie zawierają węzłów, jest przeczesywanie odżywki przez włosy za pomocą grzebienia o szerokich zębach podczas stosowania zabiegu kondycjonującego. Zapewni to, że produkt jest rozłożony przez włosy równomiernie, podczas usuwania wszelkich splątań, które możesz mieć w tym samym czasie.

Wybierając produkty do włosów, szukać produktów bez alkoholu. Nakładanie alkoholu na włosy sprawi, że będzie bardzo suchy i delikatny. Jeśli nadal chcesz używać produktów zawierających alkohol, unikaj używania tych produktów na co dzień i dokładnie umyj włosy, aby produkt został wypłukany.

Po umycie włosów należy zawsze wypłukać go najlepiej jak potrafisz. Nawet jeśli uważasz, że cały szampon jest z włosów należy wypłukać go ponownie. Pozostałości szamponu może spowodować budować i wysuszyć włosy i skórę głowy, które mogą powodować łupież.

Podczas gdy przyjaciele mogą być łatwym źródłem pomocy w pielęgnacji włosów, sprawiają, że punkt, aby odwiedzić profesjonalnego, regularnie. Chociaż intencja przyjaciół lub znajomych może być w dobrej intencji, błędy mogą się zdarzyć, i często będzie kosztować więcej, aby poprawić, niż to, co profesjonalna kosmetyczka będzie kosztować, w pierwszej kolejności.

Jeśli regularne odżywki pozostawić włosy uczucie tłuste lub wiotki, należy rozważyć przejście na lekki odżywka do urlopu. Formuły te są dostępne zarówno jako lekkie płyny i spraye, i wydają się być znacznie lżejsze niż wersje wilgoci ciężkie, których używasz pod prysznicem. Poszukaj urlopu, który pasuje do twojego typu włosów, takiego jak spraye do ochrony kolorów lub spraye zapobiegawezwolenia.

Zawsze zostawiaj 48 godzin przed pierwszym szamponem po zabiegu kolorystykowym na włosach. Ścinki włosów musi mieć czas, aby uszczelnić przed szamponem, aby upewnić się, że kolor trwa. Pamiętaj, aby spróbować nawet nie pozwolić, aby włosy zmoknąć w tym czasie. Twoja cierpliwość będzie się opłacać, gdy włosy stają się lśniące i zdrowsze.

Uzyskaj fryzurę co sześć do dziewięciu tygodni, aby twoje włosy wyglądały najlepiej. Z biegiem czasu twoje włosy pęknie, a końce się podzielą. Tworzy to nierówne warstwy, które sprawiają, że włosy wyglądają niezdrowo i matowo. Pierwsze częste fryzury pomoże utrzymać końce od podziału aż do korzeni, i pomóc utrzymać włosy lśniące i zdrowsze.

Stała fala może być świetnym sposobem na dodanie objętości i tekstury do cienkich, flyaway włosów. Stały może również stanowić podstawę dla loków, które będą trzymać się lepiej i dłużej, po ustawieniu rolki lub stylizacji. Stałe są dostępne w wielu różnych formach, nadaje się do każdej długości i rodzaju włosów.

Podczas cięcia i koloru są istotnymi elementami fryzury, tekstura powinna być również głównym celem. Możesz skrócić czas potrzebny do stylizacji włosów poprzez teksturę włosów. Perm może zapewnić doskonałą teksturę, ale określone style i cięcia mogą mieć ten sam efekt. Przekonasz się, że masz pełniejsze ciało do włosów, i często może mieć różne opcje stylizacji, w zależności od cięcia.

Nie wkładaj włosów w obcisłe kucyki, gdy są mokre. Może to spowodować, że masz rozdwajaniu, gdzie znajduje się kucyk. Najlepiej jest albo wysuszyć włosy całkowicie przed strony, lub slick go z powrotem i używać pałąka. Ta prosta wskazówka będzie utrzymać włosy silniejsze niż kiedykolwiek.

Jeśli jesteś zainteresowany będzie blond, spróbuj podkreśla pierwszy! Rozjaśnianie włosów do skrajności może spowodować poważne uszkodzenia, więc upewnij się, że jest to coś, czego naprawdę chcesz, zanim się do tego zgodząsz. Ładne podkreśla może być tylko to, co trzeba rozjaśnić włosy, bez trudnych szkód, że kolorowanki może zrobić.

Jeśli masz kręcone włosy, upewnij się, że używasz szamponu i produktu kondycjonującego, który jest specyficzny dla tego typu. To pomoże Ci uzyskać wymaganą ilość oczyszczania i nawilżania, aby zmniejszyć puszenie się, że kręcone głowy ludzie często doświadczają z wilgotnego powietrza.

Jeśli okaże się, że twoje włosy są bardzo puszące się lub trudne do opanowania, możesz użyć intensywnej odżywki. Umieść odżywka we włosach i równomiernie rozprowadzić. Następnie, po 5 minutach, umyć go tak dokładnie, jak to możliwe. To powinno przywrócić włosy do zdrowego stanu.

Nawet jeśli potrzebujesz tylko szybkiego wycinka wykończenia, nigdy nie używaj zwykłych domowych lub nudne nożyczki do cięcia włosów. Cięcie włosów musi odbywać się z wyspecjalizowanych i wystarczająco ostrych nożyczek lub ryzykujesz jego uszkodzenia i wyrzucanie całego stylu! Poszukaj tanich nożyczek do strzyków i Zarezerwuj je do użytku tylko do włosów.

Aby uzyskać naturalną i zdrową ucztę dla włosów, spróbuj miodu! Wymieszaj równe części wody i miodu w poręcznej butelce z rozpylaczem i od czasu do czasu zamgleniaj włosy, szczególnie na końcach. Miód odżywia i chroni włosy bardzo dobrze, nie zasysając ich wszystkimi ostrymi chemikaliami, które znajdują się w odżywkach do pozostawienia i innych produktach.

Jeśli twoje włosy są brudne na co dzień, i trzeba je umyć, należy wypłukać wodą i kupić bardzo łagodny szampon pH do wykorzystania co drugi dzień. Pozwoli to zminimalizować uszkodzenia, i nie będzie paski oleje z włosów, po prostu płukanie wodą.

Użyj odżywki, która ma filtr przeciwsłoneczny, jeśli masz zamiar być na słońcu przez dłuższy czas i nie chcesz nosić kapelusza. Jeśli nie masz tego rodzaju odżywki, możesz użyć ochrony przeciwsłonecznej. Po prostu upewnij się, że dokładnie umyć go głęboko oczyszczający szampon, po powrocie do domu.

Powinieneś mieć nadzieję, że masz lepsze poczucie, jak prawidłowo zarządzać włosy. Wszystkie informacje, których dzisiaj dowiedziałeś się, są bardzo istotne w kierunku dbania o włosy. Ważne jest, aby zastosować całą wiedzę, której nauczyłeś się dzisiaj tak szybko, jak to możliwe, aby można było tworzyć dobre nawyki pielęgnacji włosów.

About Porady dotyczące pielęgnacji włosów które każdy może śledzić

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly